Image

Attīstītāji

“Parka Kvartāls” ir jauns topošais dzīvojamais rajons Rīgā, un šī projekta attīstītāji ir divi Igaunijas vadošie nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas uzņēmumi “Reterra” un “Invego”. Abiem uzņēmumiem ir pieredze dzīvojamo un komerciālo projektu jomās, un tie ir īstenojuši vidēja un liela mēroga projektus Igaunijā.

Parka kvartāls

Reterra Estate OÜ ir Igaunijas nekustamā īpašuma attīstības un investīciju uzņēmums. Viņu galvenās investīcijas ir vērstas uz komerciālā nekustamā īpašuma un dzīvojamā nekustamā īpašuma attīstības projektiem Tallinā, Tartu un Rīgā. Reterra Estate OÜ ir liela kompetence nodrošināt pielāgotus risinājumus IT, jaunuzņēmumu un telekomunikāciju uzņēmumiem to attīstības projektos.

Dzīvojamo māju attīstības projektos Reterra Estate OÜ galvenokārt koncentrējas uz daudzdzīvokļu ēkām, kur nodrošina lieliskus arhitektūras risinājumus, piesaistot tikai labākos arhitektu birojus un radot atbilstošu vērtību par naudu ar augstu tirgus vērtību un pircēju interesi.

Uzņēmuma vīzija ir kļūt par vērienīgu un strauji augošu nekustamā īpašuma uzņēmumu, kura projekti ir kvalitatīvi un lietotāju augstu novērtēti ilgtermiņā.

 

Reterra Estate OÜ pieredze:

– Telia un Pipedrive galvenā mītne;

– Raadimõisa mājas;

– Lumina mājas;

– Leonharda Veisa birojs un noliktava;

– Heathmont Group biroju ēkas;

– Tiskre biznesa ēka un citas ēkas.

Parka kvartāls

INVEGO OÜ pievēršas visai telpai, pa kuru cilvēki pārvietosies nākotnē. Mājokļi, biroji un uzņēmumi nepārtraukti mainās, tāpēc INVEGO OÜ nodrošina visaptverošus risinājumus, kas īpaši ņem vērā nākotnes vajadzības. Viņi ir speciālisti, kuru zināšanas un pieredze rada vīzijas, kas raugās daudzus soļus uz priekšu un piepilda šīs vīzijas līdz pēdējam sīkumam.

Kopš 2009. gada uzņēmums veiksmīgi strādā un katru gadu attīsta jaunus projektus. INVEGO OÜ ir attīstījuši vairāk nekā 30 000 m2 komercplatību, un var lepoties ar savu kopējo projektu apjomu, kas sasniedzis 250 miljonus eiro.

INVEGO OÜ uzskata, ka pieredze ir vienīgā konkurences priekšrocība, ko nav iespējams nokopēt.

 

INVEGO OÜ pieredze:

– Tiskreoja;

– Tabasalu

– Lucca

– Vana-Peetri dzīvojamie rajoni;

– Nova māja;

– Vabaduse penthouse tipa projekts;

– Heathmont Group biroju ēkas;

– Tiskre biznesa ēka un citas ēkas.

 

“Mēs kā Igaunijas vadošo nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas uzņēmumu vadītāji un partneri vēlamies uzsvērt ilgtspējīga dizaina un augsta līmeņa būvniecības kvalitātes nozīmi. “Parka Kvartāls” pārstāvēs mūsu pamatvērtības vislabākajā iespējamajā veidā. Dzīvojamo māju projektos mēs galvenokārt koncentrējamies uz daudzdzīvokļu ēkām, kuru projektos tiecamies apvienot izcilus arhitektūras risinājumus ar pareizu cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu vīzijas pamatā ir ambicioza vēlme būt par tādu nekustamo īpašumu attīstītāju, kura projekti ir kvalitatīvi un lietotāju novērtēti ilgtermiņā. ”

Image
Reigo Randmets CEO un Reterra partneris
Image
Kristjan-Thor Vähi CEO un Invego partneris