Image
Apsargāta
teritorija

Apsargāta
teritorija

Ērta
atrašanās vieta

Ērta
atrašanās vieta

Saulaini
dzīvokļi

Saulaini
dzīvokļi

Zaļa 
apkārtējā vide

Zaļa
apkārtējā vide

Labiekārtota
apkaime

Labiekārtota
apkaime

Ģimenēm
draudzīga

Ģimenēm
draudzīga

Projekta plāns

Decembris 2022

2. māja ir atvērta rezervācijām Iespēja veikt agrīnu rezervāciju, parakstot pirms-pirkuma līgumu un iemaksājot 10% depozītu.

Janvāris 2023

1. Parka Kvartāls māja ar 32 dzīvokļiem ir pabeigta, un jaunie īpašnieki saņem dzīvokļa atslēgas.

Oktobris 2023

Uzsākti 2. mājas būvdarbi.
Būvdarbus veic: Mapri būve. Arhitekts: Uldis Bērziņš, SIA “Tectum”. Interjera arhitekts: Julia Stassenko

Marts 2024

Termiņš, līdz kuram klienti var izvēlēties starp 3 interjera iekārtošanas iespējām.
Mēs piedāvājam trīs veidu apdares dekorus, lai apmierinātu jūsu personību un jūsu interjera dizaina vēlmes - ziloņkaula (iekļauta cenā), Onyx (iekļauta cenā) vai Luksusa (par piemaksu).

Janvāris 2025

2. māja ir pabeigta. Dzīvokļi ir gatavi dzīvošanai. Tajos ir krāsotas sienas, laminēts parkets un keramikas flīzes mitrākās telpās, piemēram, vannas istabā, tualetē.

Par projektu

“Parka Kvartāls” projektā plānotas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi, dzīvokļos daudz dabīgās gaismas un privātais dārzs vai balkons, kur baudīt koku sniegto dabas tuvumu, labiekārtoto teritoriju un patīkamu skatu uz apkaimi. Tas ir harmoniska dzīvesveida simbols.

“Parka Kvartāls” atrodas četru ielu krustojumā, kas ir diezgan unikāls gadījums Rīgā, un pret to izvirzītais stiklotais stūris jeb erkeris ļaus telpās esošajiem vienlaicīgi pārredzēt Dignājas, Tumes, Mazās Stērstu un Stērstu ielas. Lielu daļu no “Parka Kvartāls” teritorijā augošajiem kokiem apbūves laikā plānots saglabāt, jo daži ir vietējās un valsts nozīmes dižkoki. Tas ir izcils piemērs ilgtermiņa domāšanai un rūpēm par topošo mājokļu iemītnieku labsajūtu. Plānotās dzīvokļu ēkas pagalmā aug– goba, liepas, arī liels ozols. “Parka Kvartāls” dod iespēja dzīvot jaunuzceltā mājā, izjūtot simtgadīgo koku auru. Ēkai būs lielāki logi nekā citiem blakus esošajiem jaunajiem projektiem – tātad arī vairāk dienasgaismas dzīvokļos un lielisks skats,”

Image
Uldis Bērziņš Projekta “Parka Kvartāls” arhitekts

SIA “Tectum” arhitekts,
strādājis pie tādām ēkām kā "Jaunā Teika",
autosalons “Land Rover un Jaguar” un “Inchcape BMW”,
dzīvojamo ēku komplekss "Biķerziedi" u.c.

Image