ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Image

Attīstītāji

“Parka Kvartāls” ir jauns topošais dzīvojamais rajons Rīgā, ko attīsta divi Igaunijas vadošie nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas uzņēmumi “Reterra” un “Invego”. Abiem uzņēmumiem ir pieredze dzīvojamo un komerciālo projektu jomās, un tie ir īstenojuši vidēja un liela mēroga projektus Igaunijā.

Parka kvartāls

“Reterra” pieredze: Telia un Pipedrive galvenā mītneRaadimõisa mājasLumina mājas, Leonharda Veisa birojs un noliktava, Heathmont Group biroju ēkas, Tiskre biznesa ēka utt.

Parka kvartāls

“Invego” pieredze: TiskreojaTabasaluLuccaVana-Peetri dzīvojamie rajoniNova māja, Vabaduse penthouse tipa projekts, Heathmont Group biroju ēkas, Tiskre biznesa ēka utt.

“Mēs kā Igaunijas vadošo nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas uzņēmumu vadītāji un partneri vēlamies uzsvērt ilgtspējīga dizaina un augsta līmeņa būvniecības kvalitātes nozīmi. “Parka Kvartāls” pārstāvēs mūsu pamatvērtības vislabākajā iespējamajā veidā. Dzīvojamo māju projektos mēs galvenokārt koncentrējamies uz daudzdzīvokļu ēkām, kuru projektos tiecamies apvienot izcilus arhitektūras risinājumus ar pareizu cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu vīzijas pamatā ir ambicioza vēlme būt par tādu nekustamo īpašumu attīstītāju, kura projekti ir kvalitatīvi un lietotāju novērtēti ilgtermiņā. ”

Image
Reigo Randmets CEO un Reterra partneris
Image
Kristjan-Thor Vähi CEO un Invego partneris