Image ПРОДАЕТСЯ ПРОДАЕТСЯ 2 ПРОДАЕТСЯ ПРОДАЕТСЯ 3 4 1

Dzīvoklis

Istabas

Stāvs

Platība

Balkons / Privāts dārzs

Cena

Dzīvokļu veidi

Galdiņu vienam,
lūdzu...

20 - 45 m²
Image

Iegādei pieejami divistabu dzīvokļi Ziepniekkalnā ar lielisku skatu un privāto balkonu. Dzīvokļi Rīgā ir piemēroti pāriem vai vientuļiem dzīves ceļotājiem. Tie kalpo kā mājīga un ērta telpa, ko iekārtot savām vajadzībām. “Parka kvartāls” dzīvokļus pirms iegādes varat izvēlēties ar sev piemērotāko apdari – ziloņkauls, onikss vai lukss.

Jauns projekts Pārdaugavā iegādei piedāvā dzīvokļus, kuriem ir mūsdienīga stila apdare apvienojumā ar koka elementiem, kas apvienoti ar pelēkiem, bēšiem un baltiem toņiem.
Dzīvokļi ir veidoti ar mūsdienīgiem un praktiskiem elementiem, kas nodrošina maksimālu komfortu.

Jā, mēs esam
kopā

46 – 64 m²
Image

Jaunais projekts “Parka kvartāls” piedāvā iegādei trīsistabu dzīvokļus, kas ir plaši to kvadratūrā un skaisti to iekārtojumā. Dzīvokļos ir liela atvērta plānojuma virtuve un dzīvojamā zona, no kuras paveras balkons ar skaistu skatu. Dzīvokļi pārdošanā ir aprīkoti ar vairākiem lieliem logiem, pa kuriem ieplūst daudz dabiskās gaismas.

Dzīvokļi Ziepniekkalnā atrodas daudzveidīgā un labi savienotā rajonā, kur pastaigas attālumā ir veikali un vairākas zaļās zonas. Tuvumā ir arī vairākas skolas, transports un visas nepieciešamās ērtības.

Bērni
ir lieliski

65 - 85 m²
Image

Milzīgie trīs guļamistabu dzīvokļi “Parka kvartāls” ir vieni no labākajiem objektiem iegādei no mūsu piedāvājuma. Jaunais projekts iegādei piedāvā plašus un gaišus dzīvokļus, kas būs izcili piemēroti ģimenēm ar bērniem.

Dzīvojamā istaba ir tieši savienota ar aprīkotu virtuvi, kas ir dzīvokļa centrālā telpa. Guļamistabas ir izolētas, kas sniedz privātumu un personīgo telpu katram ģimenes loceklim.

Lieliskā rezidences atrašanās vieta pašā Pārdaugavas sirdī garantē ērtu nokļūšanu uz centru gan ar personīgo auto, gan izmantojot sabiedrisko transportu.